وب سایت چیست؟

وب سایت چیست؟

وب سایت چیست

بخشی از اینترنت یک یا چند صفحه را در خود جای می دهند را به اصطلاح وب سایت می گویند که این صفحات مربوط به مکان خاص دولتی، خصوصی و یا حتی شخصی می باشد.امروزه برای تمامی مشاغل طراحی سایت از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار است.

سرور چیست؟

سرور، محلی بر روی کامپیوتر است که معمولا چند صفحه وب بر روی آن جای می گیرد. که این صفحات وب بوسیله شماره مشخص IP منحصر بفرد شناسایی می شود.

وب چیست؟

فضای آنلاین که میلیاردها سایت با زبانها و موضوعات مختلف بر روی آن قرار دارد را وب می گویند.

طراحی وب سایت و یا توسعه وب سایت؟

امروزه دو گروه در رابطه با طراحی وب سایت فعالیت مستقیم دارند. گروه اول کار زیبا سازی در وب سایت را انجام می دهند که به آنها طراح سایت می گویند اما گروه دوم کسانی هستند که مسئول کد نویسی هستند و سایت را توسعه می دهند در اصل گروه دوم هیچ دخالتی در طراحی سایت ندارد.

طراحی سایت چیست؟

مهندسین نرم آفزار در زمینه کارهای طراحی سایت مثل حروفچینی، متناسب بودن فضاهای خالی و استفاده مناسب از رنگها تجربه دارند. در طراحی سایت مهندسین به کمک نرم افزارها و وسایل نمونه سازی طرح اولیه سایت را اجرا و سپس در اختیار کد نویس و یا توسعه دهنده وب قرار می دهند. در کانون آگهی و تبلیغات اشارات مهندسین نرم افزار متعهد و مجربی در زمینه طراحی سایت فعال می باشند که دارای سوابق درخشانی می باشند و به همین سبب تاکنون موفق به به ارائه سایت جهت بسیاری از سازمانها، ادارات و مراکز خصوصی بوده اند و تا به امروز توانسته ایم رزومه بسیار موفقی در شاخه طراحی سایت داشته باشیم.

برنامه نویسی در طراحی سایت

PHPو ASP دو زبان برنامه نویسی رایج در طراحی سایت است. این دو زبان برنامه نویسی تفاوت چندانی ندارند اما معمولا از PHP استفاده می شود.

در خاتمه متذکر می شویم شرکتهایی که فعال در زمینه طراحی وب می باشند، تنها وظیفه طراحی سایت شما را ندارند بلکه پشتیبانی و بروز رسانی سایت و همچنین انتخاب بهترین دامنه، مسئله بسیار مهم و کلیدی است که خوشبختانه در کانون آگهی و تبلیغات اشارات با در اختیار داشتن پرسنل کارآمد این مشکل وجود ندارد و تا به امروز بخوبی در خدمت مشتریان گرامی بوده ایم و از این نظر به خود مفتخریم که توانسته ایم در مجموعه، بهترین طراحی سایت را انجام داده و رضایت مشتریان را کسب نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید