هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی فقط لوازم التحریر نیست!!!

هدایای تبلیغاتی عمدتا در کمپین ها یا در عیدها و مناسبت ها و یا در نمایشگاه ها بیشترین اثر بخشی را دارد. بسته به نوع فعالیت با مشاوره صحیح و کارآمد می توان هر چیزی را هدیه داد. برای به یاد ماندن کالای شما ترجیحا هدایا باید وسایل مصرفی روزانه افراد و یا وسایل خاص مدیران باشد. این نوع تبلیغات فقط برای جذب مشتری جدید نیست بلکه برای تمدید مشتریان قدیمی و نگه داشتن مشتریان نیز کاربرد دارد.

تاثیرات هدایای تبلیغاتی در رونق کسب و کار

هدایای تبلیغاتی در رونق کسب و کارهای کوچک و بزرگ تاثیر بسزایی دارد. صاحبین مشاغل با انتخاب هر یک از هدایای تبلیغاتی و حک برند و نام تجاری خود بر روی آن محصول  آن را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.
استفاده از هدایای تبلیغاتی یک تاکتیک مهم در بازاریابی محسوب می شود زیرا اثرات موثری از برند کالا و یا خدمت مورد نظر در ذهن عموم نقش می بندد.
این هدایای تبلیغاتی گاه ارتباط مستقیم با محصول خود آن شرکت ارائه دهنده هدیه دارد مثل یک پاوربانک که یک شرکت کامپیوتری به مشتریان خود هدیه دهد، اما گاهی هم این هدایای تبلیغاتی هیچگونه خط ارتباطی با حرفه هدیه دهنده ندارد مثل اینکه دفتر املاکی هدایایی مثل لیوان، خودکار و یا حتی انواع تقویم جهت تبلیغات خود در اختیار دیگران قرار دهد تا کسب و کار خود را معرفی نماید.
تبلیغات امروزه نقش مهمی در بازار دارد اما ما همه خوب می دانیم که یک تراکت و یا حتی کاتالوگ و بروشور را بیشتر مواقع عموم مردم در نزد خود نگه نمی دارند اما یک لیوان را حتما تا سالها استفاده می کنند و یا تقویم را در یکسال بطور مداوم در معرض دید خود و همکاران و حتی مشتریانی که به آنها مراجعه می کنند قرار می دهند.
هدایای تبلیغاتی با همه نوع قیمتی وجود دارد و این کمک زیادی می کند که هر کس بتواند نمونه مورد نظر خود را از انواع هدایای تبلیغاتی بسته به بودجه ای که در نظر گرفته انتخاب نماید، البته مسئله مهم دیگری هم هست و آن اینست که به چه شخصی داده شود.
کانون آگهی و تبلیغات اشارات با در اختیار داشتن کاملترین مجموعه از هدایای تبلیغاتی تا به امروز در طی این سالها توانسته است ضمن دادن مشاوره های موثر، در رونق کسب و کارهای کوچک و بزرگ همراه مشتریان خود باشد.
بسیاری مشاغل نوپا با کمک مشاورین این مجموعه و با استفاده از بسته هدایای تبلیغاتی توانسته اند در بازار کسب و کار جایگاه خوبی پیدا کنند.