ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

تیزر تلویزیونی یکی از سریعترین و بهترین راههای معرفی محصول و برند شما است. یک تیزر خوب میتواند در چند ثانیه و پخش در زمان مناسب تعداد بسیار زیادی مخاطب و مشتری جدید برای شما به ارمغان آورد، لازم به ذکر است با گسترش و پیشرفت تکنولوژی دیگر تیزرها منحصر به پخش در تلویزیون و یا رادیو نبوده و هم اکنون رسانه های زیادی از جمله شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی میتوانند پذیرای تیزر و تبلیغ شما باشند و با صرف هزینه کمتر نسبت به تلویزیون نتیجه دلخواه را برای شما به ارمغان آورند، کانون تبلیغات اشارات افتخار دارد که توانسته با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین ابزارهای موجود نتایج شگرفی در معرفی محصول، خدمات و برند مشتریان خود به دست آورد.

تیزر تبلیغاتی در عصر فعلی

در عصر فعلی تبلیغات بعنوان عنصر اصلی در آگاهی و ترغیب مشتریان نسبت به برندها و محصولات مراکز تولیدی و صنعتی شناخته می شود. تبلیغات تلویزیونی معمولا بیشترین اثربخشی را بر روی مخاطبین دارد زیرا بیشترین مخاطب را داراست.

کاربردهای تیزر تبلیغاتی

صاحبان مشاغل جهت بهتر شناخته شدن محصول و یا خدمت خود به مخاطبین اقدام به ساخت تیزر و یا آگهی تبلیغاتی می کنند. امروزه تیزرهای تبلیغاتی بسیار کوتاه ساخته می شود بعنوان مثال در چند ثانیه تمام اطلاعات را در آن می گنجانند.

تاریخچه تیزر تبلیغاتی

اولین تیزر تبلیغاتی در سال ۱۹۴۱ در ایالات متحده امریکا برای شرکت بلووا واچ به مدت ۲۰ ثانیه و با هزینه ۹ دلار ساخته شد.
این آگهی تلویزیونی بسیار ساده ساخته شد، بدین ترتیب که نام شرکت بر روی نقشه امریکا نقش بسته شده بود و گوینده شعار “امریکا خود را با بلووا تنظیم میکنه” بیان می کرد.

تیزرهای تبلیغاتی دارای چه مزایایی می باشند؟

اگر قصد بیان مزایای تیزرهای تبلیغاتی را داشته باشیم،باید متذکر شویم که مخاطبین به آسانی به اطلاعات خدمات و یا تولیدات درسرتاسر کشور دستیابی دارند زیرا مراکز تولید با ساخت تیزر براحتی مشتریان را به داخل کارخانه و یا تولیدی خود برده و تمام اطلاعات را در اختیار بیننده قرار می دهند.

مزایای پخش تیزر از تلویزیون

مخاطبین در سنین مختلف ساعتها تلویزیون می بینند و در این بین حتی کسی اگر علاقمند به دیدن تبلیغات نباشد، بناچار بارها تیزر مربوط به محصولات و خدمات را می بیند و چون خلاقیت هم در ساخت این فیلمها بکار گرفته می شود برای مخاطب جذابیت دارد. مسئله مهم اینست که هر گروه سنی به آسانی می تواند در مورد محصول دلخواه خود کسب اطلاعات نماید.

مردم در مراجعه به فروشگاهها و مراکز خرید معمولا محصولی را خریداری می کنند که در مورد آنها اطلاعات کافی دارند و بالطبع این اطلاعات از طریق تلویزیون بهتر منتقل می شود، زیرا نشریات امکان اطلاع رسانی آسان به تمام نقاط کشور را ندارند ولی تلویزیون این امکان را در اختیار دارد. در اینجا متذکر می شویم که بازرگانی صدا و سیما این امکان را به کانون های تبلیغاتی محول کرده است.

کانون آگهی و تبلیغات اشارت سالها افتخار ساخت تیزرهای تبلیغاتی موفق جهت مشاغل و سازمانهای مختلف همچون وزارت نفت و تعاون، پالایشگاهها، مراکز صنعتی و کارخانه های بزرگ کشوررا در رزومه موفق خود دارد که این موفقیت جز با کمک و همیاری همکاران مجرب قابل دستیابی نمی باشد.

در کانون تبلیغات اشارات ساخت تیزر با دو شعار مهم انجام پذیر است ۱- کمترین هزینه ۲- بهترین کیفیت و خلاقیت

چطور سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی بدهیم؟

کانون تبلیغات اشارات با کمک همکاران مجرب خود سالها در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی فعالیت مستمرداشته، که در این راستا موفق به خلق آثاری شده است که مطلوب صاحب کالا و مخاطبین بزرگوار می باشد. فیلم های تجاری که در شبکه های صدا و سیما، سالنهای انتظار، کنفرانس، هتل ها و تالارها و همچنین از مانیتورهای تبلیغاتی سطح شهر جهت معرفی تولیدات و کسب و کار شما پخش می شود را تیزر و یا همان فیلم تبلیغاتی می نامند. تبلیغات عنصر اصلی شناساندن برندها، محصولات و شرکتها می باشند. تیزرهای تبلیغاتی بیشترین و بهترین تاثیر را بر روی مخاطبان می گذارد. کانون تبلیغات اشارات همواره در ساخت تیزرهای تبلیغاتی مشاور صاحبان صنایع می باشد. که در این بین همواره از تجربیات همکاران فنی و مشاورین با تجربه خود استفاده نموده . روند ساخت تیزر در کانون تبلیغاتی اشارات بدین ترتیب است که ابتدا بعد از مذاکرات اولیه با خواهان تیزر، همکاران این کانون به بازدید محل مورد نظر رفته و بعد از بازدید در اتاق فکر کارشناسان به ایده پردازی می پردازند و طرحهای اولیه را به صاحب آگهی ارائه میدهند.

مجوز ساخت تیزر

مجوز ساخت تیزر کانون آگهی و تبلیغات اشارات

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

پس از تائید طرح و توافقات مورد نظر ، نویسندگان متن نهایی موضوع فیلمنامه را تهیه کرده و در اختیار کارگردان و تیم اجرایی قرار میدهد و مراحل اجرایی کار کلید میخورد. ساخت و تولید یک تیزر خوب و حرفه ای پروسه ای بسیار حساس و دقیق است و به همین دلیل باید در ساخت و تولید هرگونه تیزر به کیفیت و اثر بخشی آن اهمیت زیادی داده شود. ساخت تیزر با کیفیت، در مخاطب حس کنجکاوی را بوجود آورده و سبب پذیرش آن کالا یا خدمت از طرف خریداران می شود. ایجاد خلاقیت و داشتن یک استراتژی مناسب وسناریویی که بر اساس پیام برند شما می باشد و همچنین انتخاب هنرپیشه، تصویربردار، تدوینگر، صدای ماندگار، موسیقی مناسب و انتخاب جلوه های ویژه مطلوب از عوامل موفقیت یک تیزر می باشد. برای جذابیت تیزر باید از قالبهای خاص استفاده شود بعنوان مثال از قالبهای خلاقانه ای همچون داستانی، طنز، نمایشی و… حتی چند قالب مشخص هم قابل استفاده می باشد که سبب ایجاد ارتباط بهتر با مخاطب شود تا بیننده پیام آن را بهتر دریافت نماید. زمانی که یک تیزر تبلیغاتی تمام مراحل ساخت آن به پایان می رسد نمونه ای از آن را در مقابل گروه کوچکی از مخاطبان مورد ارزیابی قرار می دهند که بازخورد آن را بر روی مخاطبان، مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و به این وسیله ایرادات آن تیزر تبلیغاتی برطرف شود. در این زمان پس از رفع نواقص و تایید نهایی نوبت به انتخاب شبکه تلویزیونی و زمان پخش آن می رسد. زمان پخش در معرفی آن کالا بسیار مهم است چرا که باید زمان مناسب پخش شود و بیشترین میزان مخاطب مربوط به خود را دارا باشد که بتوان بهترین نتیجه را از ساخت و ارائه آن تیزر بدست آورد. ما مفتخریم که در این راه توانسته ایم رضایت صاحبان صنایع و همچنین مخاطبین بسیاری را کسب نماییم و امیدواریم به لطف پروردگار و پشتوانه همین اعتماد بتوانیم سهمی در پیشبرد اهداف والای مشتریان خود داشته باشیم.