تاثیر فیلم صنعتی بر کسب وکار صنایع وتولید کنندگان

تاثیر فیلم صنعتی بر کسب وکار صنایع وتولید کنندگان

فیلم صنعتی

در ابتدا باید بگوییم فیلم صنعتی چیست؟ معمولا کارخانه ها وتولید کنندگان چه کوچک وچه بزرگ برای نشان دادن  مراحل تولید وبهتر شناساندن تولیدات خود از کلیه مراحل مجموعه خود فیلمی را با کمک سازندگان این نوع فیلمها تولید میکنند.

از این نوع تبلیغات ویدئویی معمولا در نمایشگاهها ،سمینارها ، تلویزیون وسالنهای سینما وحتی در محل شرکت خود  استفاده  می شود. یکی از ضروریات تبلیغات این مراکز داشتن یک فیلم تبلیغاتی است که مشتریان با دیدن آن  با تمام مراحل تولید آن تولید  آشنا می شوند که بسیار می تواند تاثیر گذار باشد . به عنوان مثال یک شرکت تولید مواد غذایی وقتی یک فیلم مناسب جهت تبلیغات تولیدات خود می سازند از تهیه  مواد اولیه و خط تولید و دستگاهها  واینکه چه هزینه هایی در تولید بر عهده تولید کننده است در معرض دید  مشتریان قرار می دهد واین خیلی اطمینان مشتریان را جلب می کند و همچنین در این نوع تبلیغ صاحبان صنایع شعار و برند خود را بخوبی برای مشتریان نمایان می کنند و به کمک فیلم صنعتی  بهتر در خاطره ها نقش می بندند وبه این وسیله بیشترین بازخورد و پیرو آن بیشترین فروش  را خواهند داشت

وقتی فردی قیلم صنعتی که برای مراکز تولید ساخته شده می بیند درست مثل آنست که تمام قسمتهای آن کارخانه ، شرکت وموسسه را  مشاهده کرده است وحتی گروه کاری شما میتوانند در هر زمینه که می خواهند خیلی راحت با مخاطب صحبت کنند و حتی می توانید تاریخچه مرکز  خود را هم نشان دهند ودر مورد تمام طول فعالیت از ابتدا تا بحال را با مخاطبینی که شما را می بینند در میان بگذارید                                                          .

فیلم صنعتی را نمی توان گفت تنها یک تیزر تبلیغاتی و یا یک گزارش تلویزیونی است، بلکه گروهی که با همکاری یکدیگر یک فیلم صنعتی را تولید می کنند خالق یک اثر هنری در صنعت هستند که تمام نوآوریها و شگفتی های یک صنعت را نشان میدهند.

با خلق یک فیلم صنعتی کوتاه که میتواند زمان آن بین ۵ تا ۱۵ دقیقه باشد به بهترین روش خدمات یک موسسه و شرکت را به مخاطبان معرفی می کنند.

در این زمان که صاحبان صنایع نگران توسعه فعالیت خود و بازگشت پول و سرمایه شان هستند ساختن فیلم صنعتی کمک بزرگی برای آنها می باشد والبته نمی توان گفت که مانند یک تیزر تبلیغاتی عمل می کند ، بلکه یک اثر هنری در کنار صنعت است و شما می توانید علاوه بر مراکز عمومی (نمایشگاه و …. ) آنرا در وب سایت و گوشی خود داشته باشید

زیرا می توان گفت دیگر یک فیلم مستند دارند در این  اینکار بخصوص به سازمانها  و شرکتهای نوپا کمک شایانی می کند.

فیلم مستند از سیر تولید تا به نمایش گذاردن تاسیسات صنعتی نشان داده می شود که تمام مراحل  ورود مواد اولیه تا مرحله استاندارد و نحوه نظارت بر کنترل کیفی و کمیت در معرض دید مشتریان قرار داده می شود تا بدین وسیله اعتماد مشتری را جلب کرده و برای فروش و بازاریابی بستر مناسبی فراهم کنند چون امکان حضور و بازدید برای همه مردم فراهم نیست و این فیلم تبلیغاتی می تواند تمام این موارد را در یک ویدیوی تبلیغاتی در معرض نمایش قرار دهد.

در فیلم صنعتی باید این واقعیت را نشان داد که در یک مجموعه صنعتی احساس مشارکت و فرهنگ جمعی تقسیم می شود

حوزه فیلم صنعتی بسیار وسیع و گسترده است و صاحبان صنایع باید به آن مثل یک صنعت نگاه کنند و باید ساخت آن به مانند یک میراث ماندگار باشد نه به صورت مقطعی ساخته شود و از صدای ماندگاری استفاده شود زیرا شیوه بیان آن کالا و صنعت بسیار مهم است.

معمولا سازمانها وموسسات وشرکتهای خصوصی برای دادن گزارش سالانه اقدام به ساخت فیلم صنعتی می کنند که اینکار برعهده کانون های تبلیغاتی هست که با گروه خود شامل کارگردان ، تصویر بردار ، صدابردار و بسیاری از عوامل دیگر بخوبی عهده دار می شوند

دیدگاهتان را بنویسید